Deze sportdrank bevat 40 gram koolhydraten per verpakking (500ml). Deze mix bevat ook maltodextrine en is een minder dikke drank dan de 320 mix. Dit maakt deze mix ideaal voor warmer weer. Mix de Maurten Drink Mix 160 met precies 500ml water, dit is noodzakelijk voor de Hydrogel werking.
De Hydrogel werking zorgt voor een betere vertering van de sportdrank in de maag. Dit zorgt voor minder maagklachten, wat een groot pijnpunt is voor hardlopers bij het nemen van sportvoeding. De unieke verhouding van Glucose en Fructose zorgt ervoor dat je extra veel koolhydraten op kunt nemen tijdens het hardlopen.Wat essentieel is bij het lopen van lange afstanden.
- 40 gram koolhydraten per verpakking.
- Hydrogel
- Maltodextrine & sodium
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen